Cik’in Fotoğrafları, 10 Şubat 2010

Cik Uzaklar II’nin yeni mürettebatı oldu gibi görünüyor. Kendilerinin fotoğrafını bir önceki yazıya koyamamıştık. Ancak sitemizi yöneten Ersan Erkol bu önemli (!) eksiği giderdi. Böylece son fotoğraflar da siteye eklenmiş oldu.

Arzu edenler bir önceki, “Porto Belo” başlıklı sayfaya girerek söz konusu resimleri görebilirler. Ayrıca, ‘Foto Galeri’ bölümüne de yeni fotoğraflar eklendi. İsteyenler onlara da bakabilir.

Bütün bu işler demirli olduğumuz yerden tekneye kadar ulaşan internet dalgaları marifetiyle gerçekleşti. IPCB rumuzlu, ‘Güvenli Olmayan Kablosuz Ağ Bağlantısı’ ikazlı internet vericisi sayesinde… Tanımadığımız sahiplerine teşekkür ediyoruz.

İnternet sayesinde işlerimizi hallettik. Üstelik yerimizden kıpırdamadan, karaya bile çıkmadan. Ne büyük kolaylık… Ama içimde bir sıkıntı var. Bütün gün teknede oturup beyaz bir ekrana baktım. Sanki bir şeyleri yanlış yapıyormuşuz gibime geliyor. Ama yanlış olan nedir, bunu da tam olarak bilmiyorum. Aslında bir  şeyler hissetmiyor değilim. Fakat galiba bunları dile getirmekten çekiniyorum. Belki de her yeniliğe karşı olan, müzmin bir muhalif gibi görünmek istemiyorum.

Her şeyin zamanı varmış. Şimdi benim için Cik’in fotoğraflarını yüklemenin ve arkasından yola devam etmenin zamanı. Belki de biraz daha düşünmenin…

Scroll to Top